BAŞKANIMIZ ESNAF VE VATANDAŞLA BİR ARAYA GELDİ


 

Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, her zaman olduğu gibi  esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.  Saygılı ziyaretlerinde vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.

 

 

İSTEK VE SORUNLARINI DİNLEDİ

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,  iş yerlerinde esnafları ziyaret etti. Vatandaşlarla ile  bir araya geldi, istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Saygılı, İlgili birim müdürlerine talimat verdi. Ziyaretleri sonrasında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,  her zaman vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya geldiklerini ifade etti.  Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor.

 

TALEPLERİ YERİNDE DİNLİYOR

 

Esnaf ve vatandaşlardan şehrin sorunlarını ve halkın taleplerini yerinde dinleyen Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,  birçok soruna hızlı müdahale şansı buluyor. Seçildiği günden itibaren esnaflarla olan bağlantısını hiç koparmadığını dile getiren Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,  gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin, kendisine birçok soruna yerinde müdahale etme şansı tanıdığını ifade etti. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlar taleplerini bire bir kendisine ilettiğini ve imkanlar dahilinde olan bütün taleplere cevap verme gayretinde olduğunu söyledi.

 

ESNAF VE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,  "Tabii ki Kırıkkale Belediyesinde görev yapan arkadaşlarımızda birlikte büyük bir ekibiz ama biz şehrimizin esnafları ile de büyük bir ekip olduk. Esnaflarımızın bizlere olan ilgisi her zaman bizlere şevk verdi. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana fırsat bulduğumuz her an kendimizi esnaf ve vatandaşlarımızın arasında atıyoruz " dedi. 

 

 Tarih: 13.07.2023 - Bu Haber 210 kişi tarafından okundu.