BAŞKAN YARDIMCIMIZ BAKIR GÜVENLİK PERSONELLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Başkan Yardımcımız Bakır, Güvenlik Personellerimizle Bir Araya Geldi
Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcımız Mutlu Erol Bakır, Belediyemiz bünyesinde görevli güvenlik personeline yönelik düzenlenen eğitim seminerine katılarak, personelle bir araya geldi.
Verimliliği Artırmak İçin Eğitimler Devam Ediyor
Kırıkkale Belediyesi personel verimliliğini arttırmak ve vatandaşlara daha sağlılı hizmet etme amacıyla hizmet içi eğitim programlarını sürdürüyor. Bu çerçevede Başkan Yardımcımız Mutlu Erol Bakır, güvenlik personelleri ile bir araya geldi. Başkan Yardımcımız Mutlu Erol Bakır güvenlik personellerimize “Sizlere nasıl davranılmasını istiyorsanız, siz de sizden hizmet almak isteyen vatandaşlarımıza o şekilde davranın. Üzerinizde ki üniforma ile belediyemizi temsil ediyorsunuz. Belediyemize, parklarımıza gelen vatandaşlarımızı sizler karşılıyorsunuz. Bizden hizmet bekleyen vatandaşlarımıza karşı nezaketli olmalı, bu şekilde davranmalısınız” ifadesini kullandı.
Tüm Personelimiz Bizler İçin Önemli
Başkan Yardımcımız Mutlu Erol Bakır; "Vatandaşlarımız belediyeleri diğer kurumlardan farklı hep sıcak görmek isterler. Seçtiğin, seçildiğin, birlikte yapılan hizmetlerden yararlandığın kesim olarak görülür. Sizin yaptığınız o güzel hizmetlerin her birisi bize olumlu yansır. Her biriniz bizim için çok önemlidir. Biz sizleri bağrımıza basıyoruz. Kırıkkale Belediyesi olarak, kamuoyunda elhamdülillah olumlu olarak anılıyorsak bu sizlerin çalışmalarıyla. Yaz ayları ile birlikte parklarımıza, özellikle Millet Bahçemize gelen misafir sayımız arttı. Buralarda denetimlerimizi, devriyelerimizi sıklaştırarak gördüğümüz eksik hususların giderilmesi, özellikle çevreyi kirleten parklarımızı zarar veren kişilere karşı daha duyarlı davranmalıyız. Parklarımızın güvenliğiyle vatandaşlarımız daha huzurlu şekilde vakit geçireceklerdir” dedi.


Tarih: 21.06.2023 - Bu Haber 252 kişi tarafından okundu.