BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN MEHMET SAYGILI'DAN BAYRAM MESAJIKırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında “birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Bir mübarek Ramazan ayını da geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde bulunmaktayız.” ifadesini kullandı.

Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, mesajında “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim” şeklinde konuştuTarih: 19.04.2023 - Bu Haber 261 kişi tarafından okundu.