BAŞKANLIK KOLTUĞU KÜÇÜK AYŞE BEREN’DE

Başkanlık Koltuğu Küçük Ayşe Beren’de

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, makamını Tınaz İlk Okulu 4. Sınıf Öğrencileri Ayşe Beren Akdağ ve Mehmet Miraç Ağıllı’ya bıraktı.

Bakanımız Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret ettiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Tınaz İlk Okulu Öğretmen ve Öğrencileri Belediye Bakanımız Mehmet Saygılı’yı makamında ziyaret ettiler. Başkanımız Saygılı, yarınlarımızın, gözümüzün nuru çocuklarımız inşallah ileriki yıllarda bu makamların gerçek sahipleri olacaklar diyerek makamını Ayşe Beren ve Mehmet Miraç’a bıraktı.

Kütüphane Sayılarını Artıralım

Makam koltuğuna oturan yeni başkanlarımız, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimiz ile birlikte ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. Yeni başkanımız Ayşe Beren, parklarımızda bulunan cep kütüphanelerinin sayılarını ve içeriklerinin artırılması yönünde talimat verdi. Başkan Ayşe Beren, Veteriner Müdürümüz Nihal Kanat’tan sokak hayvanlarına yönelik yapılan çalışmalar hakkında da ayrıca bilgi alıp, sokak hayvanlarının rehabilite çalışmalarının devamını istedi. 

Kırıkkale’de Görev Yapan Tüm Öğretmenlerimizi Kutluyorum

Günün anlam ve önemine dair duygularını paylaşan Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı ‘’23 Nisan bizim tarihimizde önemli bir yere sahip gündür. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Anadolu işgal altındayken bile millet iradesini ön plana çıkararak TBMM’yi açmıştır. Ve bu güzel günüde çocuklarımıza bayram olarak hediye etmiştir.  Yarınımızın teminatı, gelecekte bu koltukların sahipleri olan çocuklarımıza güzel yarınlar bırakmak için bizlerde çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ziyaretimizde bulunan Tınaz İlk okulunun kıymetli öğretmenleri ve ilimizde görev yapan tüm öğretmenlerimize de eğitim öğretime verdikleri katkılardan dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.’’ diye konuştu. Başkanımız Saygılı makamında kendilerini ziyaret eden öğrencilere ve öğretmenlere de temsili hediye taktim etti. Tarih: 14.04.2023 - Bu Haber 322 kişi tarafından okundu.