BAŞKANIMIZDAN ÇAT KAPI ZİYARETLER

YAKINDAN İLGİLENİYOR

Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, Kırıkkaleli vatandaşların evlerine konuk olarak sorunlarını dinliyor. Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor. Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgileniyor.


ÇÖZÜM İÇİN TALİMATLAR VERİYOR

Çat kapı ziyaretler kapsamında Mahalle sakinleri ile sohbet eden Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, çat kapı ziyaretlerine devam ettiğini belirtti. Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, "11 ayın sultanı Ramazanı şerif bereketiyle geldi. Bugünleri bir fırsat olarak görmeli paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeliyiz. İhtiyaç sahiplerine yardım etmeliyiz. Bizim inancımızın temelinde bu var” diye konuştu.


ALLAH YAPTIĞIMIZ TÜM İBADETLERİ KABUL EYLESİN

Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olduklarının altını çizen Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, “Bu kapsamda özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimizi ve vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Evine girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz, hiçbir gariban, yoksul, yetim, ihtiyaç sahibi kalmasın istiyoruz. Allah yaptığımız tüm ibadetleri kabul eylesin " şeklinde konuştu.


BİZ HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZ İLE İÇ İÇE 

Evlerinde Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, konuk eden vatandaşlar başkan saygılı’nın her zaman vatandaş ile her zaman iç içe olduğunu her zaman desteklerinden dolayı kendisine ve belediye çalışanlarına teşekkür etttiTarih: 4.04.2023 - Bu Haber 319 kişi tarafından okundu.