BAŞKANIMIZ ÖĞRETMENİNİ ZİYARET ETTİ

Kırıkkale Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla ortaokul öğretmeni olan Atatürk Ortaokul Öğretmeni emekli Aynur Karakuş’u  evinde ziyaret etti.

TEŞEKKÜR ETTİ

24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, Atatürk Orta Okulunda eğitim gördüğü dönemde Matematik Öğretmeni olan emekli öğretmen Aynur Karakuş’u  evinde ziyaret ederek öğretmenler gününü kutladı. Akkuş ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Saygılı’ya teşekkür etti.

ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM

Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ifade etti. Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, “ Öğretmenler Günü dolayısıyla üzerimde emeği olan Atatürk Orta Okulunda eğitim görürken öğretmenlerimden olan Matematik öğretmenim Aynur Karakuş’u  ziyaret edip, öğretmenler gününü kutladım. Bana ve yetiştirdiği tüm çocuklara verdiği emeklerden dolayı öğretmenime şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle bir kez daha tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor, şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere ebediyete intikal edenleri rahmetle, saygıyla anıyorum.” İfadelerini kullandı.

Hediye Ettiği Kitap Kütüphanemde

Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, ziyarette emekli matematik öğretmeni Karakuş ile ilgili olan anısını da anlatarak “Öğretmenimiz hediye vermeyi çok severdi. Yılbaşında da bir çekiliş yapmış, yaptığı çekilişte ben çıkmıştım. Aynur öğretmenim bana yeni yıl hediyesi olarak kitap hediye etmişti. O kitabı hala kütüphanemde durur. Bana matematiği sevdirende kendisidir” ifadesini kullandı.Tarih: 24.11.2022 - Bu Haber 405 kişi tarafından okundu.