KATI ATIK VE YEŞİL VADİ SU BİRLİĞİ TOPLANDIBelediyeler Birliği Katı Atık ve Yeşil Vadi Su Birliğinin Ekim Ayı Toplantıları Belediyemiz meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Düzenlenen toplantılarda Katı Atık Birliği ve Yeşil Vadi Su Birliği Belediyemiz meclis salonunda ayrı ayrı gerçekleşti. İlk olarak Yeşil Vadi Su Birliği, Yeşil Vadi Su Birliği Başkanvekili Hafize Şimşek Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 2023 yılı hazırlık bütçe görüşmesi , 2022 yılı ek bütçe görüşülmesi , Memur boş dolu kadrolarda derecelerinin düzenlenmesi oy birliği ile kabul edildi.

Yeşil Vadi Su Birliği toplantısının ardından Katı Atık Birliği meclis toplantısı gerçekleştirildi. Birlik Başkanvekili Mutlu Erol Bakır Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri arasında yer alan 2023 Mali Yılı bütçesinin Plan Bütçe komisyonuna havalasi, Birliğe üye olmayan Belediye ve Kuruluşlardan 2023 yılı için 1 Ton Evsel atık depolama ücretinin belirlenmesi amacı ile plan bütçe komisyonuna havalesi , 2023 yılı Mali yılı yatırım plan ve çalışma programı oy birliği ile kabul edildi.
Tarih: 25.10.2022 - Bu Haber 328 kişi tarafından okundu.