BELEDİYEMİZDEN 3 GÜN SÜRECEK AÇIK HAVA SİNEMA ETKİNLİĞİ

Kırıkkale Belediyesi her yıl düzenlediği açık hava sinema etkinliklerine bu yıl da devam etti. Kırıkkale'lilere Büyükşehir Parkı etkinlik alanında "Son Mektup" isimli filmin gösterimi yapıldı.  Düzenlenen açık hava sinema etkinliğinde Kırıkkaleller  açık hava sinemasının keyfini yaşadılar.

 

 Kırıkkale Belediyesi açık hava sinema etkinliklerinde Büyükşehir etkinlik alanındaki yerde devam ediyor. Kırıkkaleliler bu akşam Son Mektup isimli filmi izlediler,  etkinliğe Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı'da  katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Saygılı, "Hemşerilerimizle birlikte Son Mektup filmini izledik Ayrıca Sinema Günleri vesilesiyle vatandaşlarımızı sıcak yaz akşamlarında  yazlık sinema keyfi ile buluşturmuş oluyoruz sinema etkinliğimiz devam edecek." diye konuştu.

 

Açık hava sinema etkinliğine gelen Kırıkkalelilere ayrıca Mısır ve limonata ikramında bulunuldu. Sinema etkinliğine cuma akşamı uzun hikaye Cumartesi akşamı ise Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmlerle devam edilecek Büyükşehir etkinlik alanında düzenlenen sinema gecesine çok sayıda Kırıkkaleli çocuklarıyla birlikte katılarak hoşça vakit geçirirler.  Etkinliğe katılan vatandaşlar Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederek akşamlarında bizleri böyle bir etkinlikle buluşturan Başkanımıza teşekkür ediyoruz ifadelerini kullandılar. Tarih: 1.09.2022 - Bu Haber 443 kişi tarafından okundu.