SAYGILI: SANAYİ ESNAFI ŞEHRİMİZİN LOKOMOTİFİ

Yeni Sanayi Sitesi 

Kırıkkale Belediyesinin şehir genelinde yürüttüğü çalışmalar ve ihaleye çıkan projeler hakkında esnaflara bilgi veren Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, eski sanayi sitesinin taşınması hususunda gelinen nokta hakkında da bilgi verdi. TOKİ Tarafından yürütülen çalışmaların devam ettiğini, kamulaştırma çalışmalarının sürdüğünü belirten Saygılı yeni sanayi sitesinin Kırıkkale’nin marka yüzü olacağını belirtti. Başkan Saygılı “Hemşehrilerimizi ilgilendiren her kararı, bir araya gelerek, ortak akıl, anlayış ve uzlaşmayla alıyoruz.” dedi.

Alın Teriyle Çalışıyorlar

Sıcak ve samimi ilgilerinden dolayı esnaflara teşekkür eden Saygılı,”Alın teriyle, emeğiyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi dinlemekten çok mutluyuz. Her zaman onların yanındayız, kendilerine bol kazançlar diliyorum. İnşallah yakın zamanda TOKİ Tarafından inşaatına başlanacak olan yeni sanayi sitesi onların daha rahat, konforlu ortamda Kırıkkaleli hemşehrilerimize hizmet etme imkanı sağlayacak” ifadesini kullandı. 

Bol Kazançlar Diliyorum

Başkan Saygılı, ‘‘Her daim esnafımızın yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Yoğun ve ağır iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle ve sıcak bir şekilde karşılayan esnaflarımıza bu davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Saygılı, ziyaret sırasında esnaflara bol kazanç ve hayırlı işler temennisinde bulunurken, Kırıkkale Kırıkkale Oto Sanatkarlar ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Murat Pehlivanlı’da Başkan Saygılı’ya yakın ilgilerinden dolayı teşekkür ederek ziyaretlerinden duydukları memnuniyetleri dile getirdi. 
Tarih: 12.08.2022 - Bu Haber 524 kişi tarafından okundu.