BELEDİYEMİZDEN AŞURE İKRAMI


Belediyemiz tarafından aşure ayı dolayısıyla Çarşı Cami önünde vatandaşlarımıza aşure ikram edildi. Belediyemiz tarafından geleneksel hale getirilen aşure dağıtımı bu yılda devam etti.

 

Çarşı Cami Önünde vatandaşlarımıza aşure ikramında bulundu. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından yapılan dağıtımda vatandaşlarımız Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı ve Belediyemiz ekibine teşekkür ettiler.

 

 VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

 Kırıkkale Belediyesi tarafından yapılan aşure ikramından dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, "Muharrem Ayı dolayısıyla aşure ikramında bulunan Kırıkkale Belediyesi'nden Allah razı olsun. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başta olmak üzere tüm ekibine hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberliğimizin arttırılmasına yönelik yapılan bu ikramlar biz Müslümanları manevi açıdan daha da güçlü kılıyor. Muharrem Ayı, İslam alemi açısından büyük önem arz etmektedir. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın" ifadelerini kullandılar.Tarih: 10.08.2022 - Bu Haber 448 kişi tarafından okundu.