ÇİÇEK SATIŞ NOKTAMIZ AÇILDI

Kırıkkale Belediyesinin Çiçek Satış Noktası Açıldı

Kırıkkale Belediyesi kendi serasında ürettiği çiçekleri Kırıkkale evlerindeki “Çiçek Satış Noktası”nda uygun fiyatlara vatandaşlara ulaştırıyor.

 

Uygun Fiyata

Kırıkkale Belediyesinin serasında mevsimlik çiçek üretimi ara vermeden sürüyor. Parkları süsleyen kışlık ve yazlık çiçekleri kendi işçileriyle en uygun maliyetle üreten Kırıkkale Belediyesi, Kırıkkale evlerinde açtığı “Çiçek Satış Noktası” vatandaşlara satış da yapıyor. Çiçek satış Noktası, evlerinin balonunu, bahçesini yada işyerini renklendirmek isteyen vatandaşların uğrak noktası oldu.

 

Kırıkkalelilerin Hizmetinde

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı "Kırıkkalelilerin tek bir kuruşunu israf etmiyor, halkımızın yararına kullanıyoruz. Seralarımızda işçilerimizin alın teriyle ürettiği çiçekleri parklarımıza, refuşlara dikiyoruz. Bu seralarımızda ürettiğimiz bitki ve çiçekleri de şimdi gelen talepler üzerine uygun şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunduk" dedi.

Tarihi Kırıkkale evlerinde açılan Çiçek Satış Noktası hafta içi 09.00-17.00 saatleri arası hizmet veriyor.Tarih: 17.05.2022 - Bu Haber 1554 kişi tarafından okundu.