BAŞKAN SAYGILI BELEDİYE İŞÇİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 1 Mayıs işçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla Belediye işçileri ile bir araya geldi. 


HER ZAMAN BİR ARADAYIZ

Kırıkkale Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğünde mesaide olan işçiler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı burada işçiler ile bir süre sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Saygılı, işçilere yaptığı konuşmasında yaptığınız işlerin hepsi millete hizmet. Yapılan işlerde can güvenliliğinizi koruyarak yapın, çalışmalınızı yakın takip ediyorum.  Sadece 1 Mayıs’ta değil Her zaman bir araya geliyoruz.  Ben sizlerin ne kadar özverili olduğunu biliyorum, yaptığınız işlerde Tüyü bitmemiş yetimin hakkı var. Çalışmalarınızda başarılar diliyor. Bayramınızı kutluyorum’’ Diye konuştu. 


TEŞEKKÜRLER BAŞKAN SAYGILI

Başkan Saygılı konuşmasının ardından Belediye işçilerinin 1 Mayıs işçi ve Emekçi Bayramını kutladı.  Başkan Saygılı daha sonra işçilere çeşitli hediyeler verdi. Belediye işçileri Başkan Mehmet Saygılı ile çalışmaktan mutlu olduklarını ifade ederek teşekkür etti.Tarih: 1.05.2022 - Bu Haber 651 kişi tarafından okundu.