BAŞKANIMIZDAN ÇAT KAPI ZİYARETLER


Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı,  'çat kapı' ziyaretlerine devam ediyor. Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı,  ev ziyaretlerinde vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm için talimatlar veriyor.

ÇÖZÜM İÇİN TALİMATLAR VERİYOR

Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, Kırıkkaleli vatandaşların evlerine konuk olarak sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor. Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgileniyor.

BİZ HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZ İLE İÇ İÇEYİZ

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı, çat kapı ziyaretlerine devam ettiğini belirtti. Başkan Saygılı, "Çat kapı ziyaretlerimiz her zaman devam ediyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek çözüm buluyoruz.  Her zaman vatandaşlarımızla iç içeyiz esnaf ziyaretlerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın evlerine de konuk olarak sorunları dinliyor.  Vatandaşlarımızın talepleri ile ilgileniyoruz. Biz her zaman vatandaşlarımız ile iç içeyiz” diye konuştu.


TEŞEKKÜRLER BAŞKAN SAYGILI 

Evlerinde Belediye Başkanımız Sayın  Mehmet Saygılı’yı konuk eden vatandaşlar ise her zaman desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.
Tarih: 15.02.2022 - Bu Haber 651 kişi tarafından okundu.