BAŞKANIMIZ GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kırıkkale’de ulusal ve yerel gazete muhabirlerinin günlerini kutladı.

 

ESAS OLAN KIRIKKALE

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Belediye Başkanımı Sayın Mehmet Saygılı, Kırıkkale’de çalışan gazeteciler ile bir araya geldiği. Başkan Saygılı gazetecilerin toplumdaki olayların tarafsız ve objektif aktarılması noktasında önemli bir görev ifa ettiğini söyleyerek gazetecilere hür düşünün ve fikirlerinizi bir kalıba sokmayın ifadesini kullandı.

 

EKSTRA SİZİN SORUMLULUĞUNUZ DA VAR

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı,” Memleket sizin, ekstra sizin sorumluluğunuz da var. Siyasilerin görüşleri farklı farklı olabilir ama esas olan Kırıkkale. Bu çatı bizim çatımız. Bu çatının altında yaşıyoruz, bu manada özellikle gençler için söylüyorum hür düşünün, fikirlerini bir kalıba sokmasınlar, Fikriniz hür olsun” diye konuştu. 

 

DOYDUĞUMUZ YER KIRIKKALE

Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, “Araştırarak düşünün. Sizlerin bilgilendirme adına büyük bir sorumluluğunuz var, işinizi yaparken bu sorumluluğunuzu taşıyorsunuz bir de Kırıkkale’de yaşayan insan olarak var. Ben siyasete çıkarken doğduğum, doyduğum yer diye çıkmıştım. Burada doğup yada doğmamış olabilirsiniz ama doyduğunuz için bu memleket sizin. Bu manada sorumluluğu taşıyorsunuz diye düşünüyorum” ifadesini kullandı. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı düzenlenen programda, ulusal ve yerel gazete muhabirlerine çeşitli hediyeler taktim etti.Tarih: 10.01.2022 - Bu Haber 509 kişi tarafından okundu.