BAŞKANIMIZ SAYIN MEHMET SAYGILI KIRIKKALE’MİZ ŞANTİYE GİBİ


Belediyemiz bütçesinin oy birliği ile kabul edildiği meclis toplantısında konuşan Başkanı Mehmet Saygılı yürütülen hizmetler hakkında bilgi vererek “Kırıkkalemiz pek çok noktada şantiye gibi” dedi. 


Beytülmal’a Sahip Çıkacağız

Kırıkkale Belediyesi Kasım Ayı Olağan toplantısında 2022 yılı bütçe tasarısı, maddeler halinde okunarak oylamaya sunuldu. Şehirde planlanan yatırım ve projeler ile müdürlük harcama kalemlerini içeren bütçe 838 milyon TL olarak belirlendi. Bütçenin oy birliği ile onaylanması nedeni ile Meclis üyelerine teşekkür eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “2022 yılı bütçemiz hayırlı olsun, memleketimize güzel hizmetler yapabilmeyi nasip etsin inşallah. Bütçemiz, milletimizin bize emanetidir, vatandaşımızın her kuruşunu hizmete çevirecek, Beytülmal’a sonuna kadar sahip çıkacağız” dedi.


Hayal Ettiğimiz Projeleri Gerçekleştiriyoruz

Başkan Saygılı, yürütülen asfalt, bordür, Etiler Köprülü Kavşak, Bilim Merkezi’ni işaret ederek “Samimiyetim ile söylüyorum pek çok noktada Kırıkkale’miz şantiye gibi. Yıllardan beri hayal ettiğimiz bazı projelerin gerçekleştiğini görmek bizleri de memnun ediyor. Böyle bir dönemde, kimse buralarda kalıcı ebedi değil, yapılan hizmetler noktasında çocuklarınıza, torunlarınıza bunlar bizim dönemimizde yapıldı diye rahatlıkla söyleyebilir, grurlana bilirsiniz” diyerek meclis üyelerine teşekkür etti. 
Tarih: 12.11.2021 - Bu Haber 721 kişi tarafından okundu.